مرکز هشدار الکترونیک (مها)
  •  دریافت خدمات با سرعت بالا و کیفیت مناسب با حمایت نیروی انتظامی : درمرکز هشدارالکترونیک (مها) خدمات و پشتیبانی های ضروری و مهمی با سرعت و کیفیت بالا برای مشترکین ارائه می شود که از اهم این خدمات، اعلام سریع و به موقع وقوع سرقت به نیروهای گشتی پلیس می باشد و با توجه به همکاری این مرکز با پلیس110 این امر تا حد بسیار زیادی ازاحتمال وقوع سرقت و ایجاد زیان مالی و جانی برای مشترک جلوگیری می کند. 
  •  مانیتورینگ 24ساعته در تمامی روزهای سال و پایداری امنیت مشتریان : در مرکزهشدار الکترونیک (مها) به صورت 24ساعته و در تمامی روزهای سال، حتی ایام تعطیل، کاربران مركز در هر لحظه سيگنالهاي دريافتي را پايش نموده و احتمال وقوع حادثه براي اماكن و مشترکین تحت پوشش را در هر زمانی کنترل وپیگیری می کنند.
  •  امکان غیرفعال سازی سیستم واعلام گروگان گیری به مرکز با رمز اضطرار : یکی از مزیت هایی که این مرکز در اختیار مشترکین قرار می دهد اختصاص رمز اضطرار می باشد، به این صورت که مشترک در زمان رویارویی با سارقین و گروگان گیران با درج رمز اضطرار در سیستم اعلام سرقت خود به مرکز مها، وقوع حادثه را اعلام می کند که حادثه سرقت در حال وقوع است و مرکز مها سریعا با اعلام به نیروهای گشتی پلیس آنها را به محل حادثه اعزام می کند. 
  • فعال و غیرفعال نمودن سیستم با کد شخصی جهت کاربران : مرکز هشدار الکترونیک (مها) به مشترکین تحت پوشش خود، کد شخصی اختصاص می دهد که مشترکین با استفاده از این کد می توانند در هنگام ورود و خروج از محل خود ، سیستم اعلام سرقت آن را فعال یا غیرفعال کنند. بدین معنی که مشترک در زمان حضوردر محل سیستم ضد سرقت را غیر فعال و در زمان ترک محل سیستم را فعال می نماید. در صورت نياز مي توان در يك مكان براي چندين نفر كد شخصي تعريف نمود.
  • کسب اطلاع از صحت عملکرد سیستم حفاظتی نصب شده : در مرکز هشدار الکترونیک (مها)، کاربران این مرکز با اعمال کنترل لحظه به لحظه محل تحت پوشش، صحت عملکرد سیستم حفاظتی آن جا را تحت کنترل شبانه روزی دارند و در صورت هرگونه نقص فنی در سیستم حفاظتی نصب شده ، سریعا نسبت به اعلام نقص فني جهت رفع نقص آن به مشترك اقدام مي كنند. و درصورت نیاز تکنسین های فنی را به محل مورد نظر اعزام می کنند.
  • محافظت از اموال ، دارایی و خانواده دربرابر سرقت : مرکز هشدار الکترونیک (مها) در جهت مراقبت از اموال، دارایی و خانواده مشترکین، با مانيتورينگ لحظه اي از سيگنالهاي دريافتي در تمام روزهای سال و حتی ایام تعطیل و با اطلاع رسانی سریع و بموقع به مشترکین و در صورت نياز به نيروهاي گشتي پليس در جهت مقابله با وقوع سرقت و کاهش خسارت به مشترک اقدام می کند. و این محافظت باعث ایجاد اطمینان خاطر مشترکین در مقابل محافظت از اموال و دارایی هایشان می شود.
  • ایجاد ارزش افزوده منزل و اماکن تجاری : اماکن تجاری و منازل تحت پوشش مرکزهشدارالکترونیک (مها) علاوه برمراقبت 24ساعته نیز از مزیت دیگری برخوردار می شوند که آن ایجاد ارزش افزوده ملک می باشد و اماکن تجاری و منازل از ارزش مالی بیشتری برخوردار میگردند که این مزیت درهنگام خرید و فروش ملک و یا واگذاری از شخصی به شخص دیگر نمایان می شود.